Faaliyetler

GÜVEN VE TEKNOLOJİ İLE İNŞA EDİYORUZ.

Yapısal Tasarım

  • Statik Betonarme
  • Çelik Proje
  • Performans Analizleri

Geoteknik Danışmanlık

  • Projelendirme Hizmetleri.

Teknik Danışmanlık

  • Teknik danışmanlık Hizmetleri.

Projeler

her alanda fark yaratan yaşam ve çalışma alanları

YILLARIN DENEYİMİ VE TECRÜBESİ İLE

Güven inşa ediyoruz.

We enjoy working with discerning clients, people for whom quality, service, integrity and aesthetics matter deeply. Whether you are a second home buyer, real estate investor, real estate developer, or a local family looking to enter the new home market.
0
m² Proje
0
Yapı
0
Müşteri

1988’den günümüze…

Şirket Profili

Yapı Teknik ulusal ve uluslar arası her türlü alanda betonarme, çelik ahşap yapıların statik tasarım & projelendirmelerinde ve uygulamalarında faaliyet göstermek üzere 1988 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yapı Teknik, çeyrek asır deneyimi ve uzman kadrosuyla güvenli, ekonomik, işlevsel uygulanabilir, estetik yapı üretme felsefesiyle çok sayıda Konut İş Merkezi, Arıtma Tesisleri, Köprü ve Fabrika Binası gibi projelerinde, teknolojinin uygulamasında ve geliştirilmesinde kaliteli ve uygun teknik çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

 

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinen Yapı Teknik, tasarım aşamasında müşteri taleplerini titizlikle ve özenle yerine getirirken uygulama esnasında da müşavirlik hizmeti sunmaktadır. Teknolojisini ve hizmet kalitelisini sürekli geliştiren Yapı Teknik, bu güne kadar yaptığı 1500’ün üzerinde yapının kalitesinin ve yaşanan depremlerde hasar görmemiş olmasının haklı gururunu yaşamaktadır.Misyon

Ulusal ve uluslar arası alanda her türlü betonarme, çelik ve ahşap yapıların tasarım ve uygulamasında ileri bilim ve teknolojiler ışığında dünya standartlarında rasyonel projeler üreterek inşaat sektörü ve toplumsal yaşamın gelişmesine katkıda bulunan saygın bir kurum olmaktadır.Vizyon

Mesleki ve etik değerlerden ödün vermeden deneyimli ve yetenekli teknik kadrosuyla bilim ve teknoloji en üst seviyede deneyimiyle birleşip doğru, ekonomik, güvenli ve hızlı projeler üreterek müşteri ve personel memnuniyetinin sürekliliğini hedefleyen güçlü ve profesyonel bir kurum olmaktır.

Referanslarımız