Hakkımızda

Yapı Teknik ulusal ve uluslar arası her türlü alanda betonarme, çelik ahşap yapıların statik tasarım & projelendirmelerinde ve uygulamalarında faaliyet göstermek üzere 1988 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Yapı Teknik, çeyrek asır deneyimi ve uzman kadrosuyla güvenli, ekonomik, işlevsel uygulanabilir, estetik yapı üretme felsefesiyle çok sayıda Konut İş Merkezi, Arıtma Tesisleri, Köprü ve Fabrika Binası gibi projelerinde, teknolojinin uygulamasında ve geliştirilmesinde kaliteli ve uygun teknik çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Projelerin tasarım aşamasında ; SAP 2000, ETABS, SAFE, STAADPRO, METSTAB, LİRA, ISTCAD, AUTOCAD,REVIT STRUCTURE gibi çeşitli programlar kullanılmakta olup lisanslı yazılım kullanımı konusunda oldukça hassas olan kurumumuz, güncel ve tüm dünyada kullanılan yazılımların son versiyonları ile çalışır.

 

Bu programların kulanılmasında yapının türüne göre seçim yapılır. Böylelikle yetkin inşaat mühendisleri tarafından hesaplanan tasarımların doğruluğu hem kontrol edilmekte, hemde kanıtlanmaktadır.

 

Projeler, alanlarında son derece tecrübeli ve yetenekli teknik ressamlar tarafından en mükemmel ve eksiksiz olarak çizilir.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinen Yapı Teknik, tasarım aşamasında müşteri taleplerini titizlikle ve özenle yerine getirirken uygulama esnasında da müşavirlik hizmeti sunmaktadır. Teknolojisini ve hizmet kalitelisini sürekli geliştiren Yapı Teknik, bu güne kadar yaptığı 1500’ün üzerinde yapının kalitesinin ve yaşanan depremlerde hasar görmemiş olmasının haklı gururunu yaşamaktadır.


EKİBİMİZ

YÖNETİM KADROSU

DASD

Şakir TEKER

İnş. Müh. (Y.T.Ü)

Murat Akbaş

İnş. Yük. Müh. (İ.T.Ü)

BGDCFG

M.Mustafa Kayış

İnş. Müh. (Y.T.Ü)

TEKNİK YÖNETİM

Mehmet ŞAHİN

İnş. Yük. Müh. (İ.T.Ü)

koray özal 19 02 20

A. Koray ÖZAL

İnş. Yük. Müh.(O.D.T.Ü)

PERSONEL KADROSU

Cihan ÖZGÜL

İnş. Yük. Müh.

Vesikalık2

Ali Bahadır TEKER

İnş. Müh.

no-photo-male

Çağın SAĞLAM

İnş. Müh.

no-photo-male

Selin ÇALIŞKAN

İnş. Müh.

no-photo-male

Hümeyra BALTA

İnş. Müh.

no-photo-male

Funda Melek OF

İnş. Müh.

no-photo-male

Ali ULUSOY

İnş. Müh.

Hasan POLAT

Teknik Ressam

Çiğdem ÇEKİN

Teknik Ressam

GÜLDEM AKSU

Güldem AKSU

Teknik Ressam

no-photo-male

Hanife Gül ŞAHİN

Teknik Ressam

Hediye ÖZDEMİR

Teknik Ressam

no-photo-male

İsmail ALDEMİR

Mali ve İdari İşler Yönetmeni

no-photo-male

Fehmiye SAKA

İkram ve Temiz Elemanı